descarca fisier

Nume si prenume Adresa de domiciliu Telefon fix Telefon mobil E-mail
Banyasz Judit  M Gheorgheni, Cart.Bucin, nr.7,sc.C, ap.53 0266/364990 0745322382 judit.probusiness@clicknet.ro
Bălănică Cristina- Laura M Toplita, str. Lunga, nr.123 0728236641 lmarc78@gmail.com
Bocskor Sallo Jeno N Miercurea Ciuc, str. Kutpatak, nr. 5 0266/372025 0723505668 bocskor.jeno@freemail.hu
Burjan Katalin M Miercurea Ciuc, str. Revolutiei din Decembrie, nr.28, sc. A, ap.13 0266372184 0744152795 burjanka@yahoo.com
Buzogany Anna Maria M Odorheiu Secuiesc, str.Sambatesti, nr.29 0266/218076 0743164414 ami@buzogany.ro
Chiparus Rodica M Tulghes, nr.845 0740544223 chiparus_rodica2002@yahoo.com
Citiriga Gheorghe Bogdan N Toplita, str. Cerbului, nr. D, sc.3, ap.31 0266/341494 0751033687 bogdancitiriga@gmail.com
Cotfas Georgeta Doina M Toplita, str. Izvoarelor, ne.4 0746091940 doinacotfas@yahoo.com
Czimbalmas Szilagyi Eva M Miercurea Ciuc, str. Ghioceilor,nr.11, ap.3 0266/315328 0740495638 czszeva@yahoo.com
Deak Judit M Odorheiu Secuiesc, str. Rozei, nr. 101 0266/219975 0730555837 deak_judit70@freemail.hu
Derzsi Judit N Cristuru Secuiesc, str. Berde Mozes, nr. 4 0266/218658 0745806103 kreative.cont@gmail.com
Dorgo Minodora M Miercurea Ciuc, str. Kossuth Lajos, nr.36, ap.28 0266/313309 0745654890 dorgominodora@yahoo.com
Gabor Laszlo M Miercurea Ciuc, str. Hollok, nr.31 0740533327 glaszlo_ro@yahoo.com
Gagyi Jolan Reka M Miercurea Ciuc, str. Tudor Vladimirescu, nr.17, ap. 11 0266/372528 0744895315 rgagyi@clicknet.ro
Gal Attila M Odorheiu Secuiesc, str. Croitorilor, nr.5, ap.6 0266/212578 0745669952 gal_a22@yahoo.com
Gyorgy Laszlo M Cozmeni, nr. 58 0266/365014 0740270829 gy_laszlo@yahoo.com
Gyorgy Pal M Miercurea Ciuc, str. Tohotom vezer, nr. 1 0266/311652 0745399848 gyorgypali@yahoo.com
Hingan Aurelia Liliana N Toplita, str. Victor Babes, bl.A2, ap.16 0744205942 hinganl@yahoo.com
Huza Floarea Adriana E Toplita, str. Nicolaie Balcescu, Bl. B, sc. III., ap. 11 0746191585 onuflory@yahoo.ro
Juncu Nicoleta M M-ciuc, str. Octavian Goga,ne.10, bl.10, sc.B, ap.12 0745506597 nicolso_nico@yahoo.com
Koffol Jolan Emese E Odorheiu Secuiesc, str. Rakoczi Ferenc, nr. 12, ap.3 0266/217136 0721605266 emese.koffol@gmail.com
Leorint Monika M Toplita, Bd. N. Balcescu, bl.B, sc.3, ap.14 0266/341105 0745275486 monikaleorint@yahoo.com
Lovasz Ladislau N Cristuru Secuiesc, str. Kossuth Lajos, nr. B3/10 0266/242310 0740219771 lovilona@yahoo.com
Mathe Ildiko I Soimeni, nr. 185/A 0745215881 matheildiko85@gmail.com
Molnar Anton M Miercurea Ciuc, str. Nagy Imre, nr.10, ap. 2 0266/314162 0744612397 molnartur@yahoo.com
Nistor Maria Angela M M-ciuc, Piata Libertatii, nr.9/10 0744954153 marianistorangela@yahoo.com
Pal Antal Ildiko M Miercurea Ciuc, str. Leliceni, nr.8 0266/372386 0744153021 ildiko.pal-antal@consulta2001.ro
Pall Klementina Katalin M Sancraieni-Ciuc, str.Bisericii, nr. 112 0745368882 pklementina@yahoo.com
Rugina Grigore M Toplita, str. Cerbului, nr.10 0366/401019 0729102436 rugina.grigore@gmail.com
Scalat Mircea E Miercurea Ciuc, str. Kossuth Lajos, nr.19, ap.4 0266/313673 0744155781 mirceascalat@yahoo.com
Szijgyarto Boglarka M Miercurea Ciuc, str. Narciselor, nr. 5, sc. C, ap. 3 0366/104031 0743126101 bogi.consult@yahoo.com
Szotyori Beata M Miercurea Ciuc, str. Lunca Mare, nr. 24, sc. A, ap. 7 0744580214 molnoska82@yahoo.com
Teglas Olga M Odorheiu Secuiesc, bld. Independentei, nr.2, ap.9 0740049425 teglas_olga@yahoo.com
Tifrea Daniela Georgiana M Toplita, str. Murelor, nr.78 0743534943 danielatifrea@gmail.com
Veress Ildiko M Miercurea Ciuc, Piata Majlath Gustav Karoly, nr.4, sc.A, ap.25 0754098180 veressdildiko@yahoo.com
Wohlfart Jozefina N Miercurea Ciuc, Aleea Narciselor, nr.2, ap.16 0266/372148 0744874736 wohlfartjozefina@yahoo.com

descarca fisier

  • Powered by MiniWeb 2012-2017 - CECCAR Toate drepturile rezervate